Domů>Potřebujete rychle vymalovat?
Pokud bydlíte v panelovém bytovém domě, možná se vám již stalo, že soused nad vámi nechal omylem puštěnou vodu, vytopil svůj byt, voda prosákla až k vám a vám na stropě zůstaly nepěkné zažloutlé skvrny. A pokud voda vyteče například z prasklé hadice pračky, je to o to horší, že skvrny mohou chytit nádech barevného prádla. Jsou to náklady navíc a také spousta času stráveného malováním. Někdy ani po dalším přetření skvrny nezmizí a nátěr se musí opakovat vícekrát. 
 
Přijede v den a hodinu, kterou si vy sami určíte
 
Ideální situace nastává, pokud je soused férový a náklady na vymalování postižených míst uhradí. Přeci jen je to jeho chyba, za kterou vy nemůžete, tak by vzniklé náklady měl nějakým způsobem kompenzovat. Pokud na malování nemáte dostatek času, nebo se do toho sami pouštět nechcete, můžete vyzkoušet služby společnosti Hodinový manžel Praha. Společnost poskytuje výhradně řemeslné služby v Praze a jejím okolí a zaměstnává zručné odborníky, kteří dokážou zastat více profesí najednou a nemusíte tak poptávat několik řemeslníků na jednu zakázku. Problémem nejsou ani specifické úkony, jako je například výškové mytí oken z plošiny atd. To vše hodinový manžel zvládne díky firmě Pronájem plošin Praha, se kterou spolupracuje několik let. 
 
Pokud voda zateče nejen na strop, ale i na boční stěny, je potřeba nejen vymalovat stěnu, ale i odšroubovat radiátor, někdy i záclonové tyče, popřípadě další doplňky bytu. A to už by mohl být úkol pro několik profesí. Pracovník společnosti Hodinový manžel Praha vše zvládne sám, práci odvede velmi kvalitně a v krátkém čase, nemusíte proto platit zbytečné prostoje navíc, jak tomu někdy bývá u jiných firem. Samozřejmostí je také úklid po skončení prací. Pracovat může řemeslník i s materiálem nakoupeným od klienta, popřípadě si přivézt materiál vlastní. Pokud je potřeba zakoupit speciální materiál, je do ceny zakázky zahrnován i čas strávený výběrem materiálu pro klienta. Do ceny se nezahrnuje použitý drobný materiál, jako jsou šrouby a hmoždinky, bez příplatku jsou rovněž práce o víkendech, svátcích a večerních hodinách, tzn. po 18. hodině. Při objednání služby je zákazníkovi stanovena předběžná cena. Materiál nemusí zákazník předplácet a je zahrnut do celkové ceny, která je zákazníkovi vyúčtovaná po skončení všech prací. 
 

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Planetakoupelen.cz

Planetanábytku.cz - značkový nábytek se slevou až 30%. Kupte si zahradní nábytek online. Luxusní holení pro opravdové muže. Průmyslová chemie nové generace. Dětská hřiště od holandského výrobce Jungle Gym.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Vířivky pro celou rodinu za super ceny. Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku , certifikát kvality převodu VHS, Hi8, Digital8, MiniDV, Audio ale i DVD, foto negativů i diapozitivů.

Garth Osvětlení 20 LED, barevné

Garthen

Garth Osvětlení 20 LED, barevné

Cena: 483,00 Kč

koupit

Modiano Krycí karta pro dealera

Modiano

Modiano Krycí karta pro dealera

Cena: 3,00 Kč

koupit

Regál černý - zásuvný systém

Divero

Regál černý - zásuvný systém

Cena: 647,00 Kč

koupit
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace